Asszisztensi álláslehetőség

Rendelőnk gyakorlott asszisztenseket keres!

Elsősorban azok jelentkezését várjuk, akik már dolgoztak állatorvosi rendelőben, és tudják, értik mivel jár ez a munka!

A feladatok között szerepel:

• az állatorvosok munkájának segítése: kezelések, szűrővizsgálatok alkalmával asszisztálás
• vizsgálatok, műtéti beavatkozások előkészítése
• adminisztrációs feladatok ellátása és dokumentációk elkészítése
• higiéniai feladatok fenntartása a rendelő teljes területén, takarítási, fertőtlenítési munkálatok elvégzése
• folyamatos beszámolás a vezető felé

Előnyt jelent:

• humán- vagy állategészségügyben szerzett képzettség, gyakorlat, tapasztalat
• kiváló szervezőképesség, nagy munkabírás (esetenként éjszakai ügyelet bentalvással)
• ügyfélközpontú gondolkodás, kiváló kommunikációs képesség

Gyakorlott, talpraesett, ügyes jelentkezőket várunk nagy szeretettel, akiknek a munkához, állatokhoz, gazdikhoz és munkatársakhoz való pozitív hozzáállását nagyra értékeljük!

Várjuk az E-mailben történő jelentkezéseket (fizetési igény megjelölésével) az alábbi E-mail címre:
info@vetforpet.hu

Reméljük, hogy hamarosan Te is kis csapatunk értékes tagja leszel!

Jelentkezz, hogy mielőbb találkozhassunk személyesen is!